A yorki börtönmúzeumban szellemek kísértenek – állítja egy kedves házaspár. Jól nézze meg a képeket, nem könnyű feladat megtalálni.
Egy házaspár azt állítja, hogy egy viktoriánus korból származó szellem látható azokon a fotókon, amiket két évvel ezelőtt a yorki kastélymúzeumban készítettek. John Burnside és Shona Backhouse két éve mentek el gyermekükkel, Johnthomassal kicsit kulturálódni, és egészen idáig ők sem vették észre azt a szellemet ott a rácsok között, és a másik képen, ott balra lent – írja a Mirror.

“Nekem ez bőven elég ahhoz, hogy beparázzak. Akárhányszor rá gondolok, kiráz a hideg. Eleve nem szeretem a szellemeket. Sőt, kifejezetten félek tőlük” – mondta a lapnak Mr. Burnside.

Az egykori börtön helyén kialakított múzeumról egyébként régóta az a hír járja, hogy szellemek tanyáznak a falak közt.
forrás: borsonline.hu
Tudomány, földönkívüliek, ufo, szellemek, történetek, hihetetlen, hírek, érdekes képek, ijesztő képek, paranormális jelenségek, érdekes történetek, ijesztő történetek, hihetetlen hírek, magazin Tudomány, földönkívüliek, ufo, szellemek, történetek, hihetetlen, hírek, érdekes képek, ijesztő képek, paranormális jelenségek, érdekes történetek, ijesztő történetek, magazin, hihetetlen, hihetetlen hírek