Articles You Might Like

Share This Article

UFO-ról számolt be egy Olasz TV csatorna! [VIDEÓVAL!]

Érdekes dologról számolt be az egyik Olasz hírcsatorna délutáni műsorában!

A felvételen jól látható, kettő repülő jármű, amelynek eredete egyelőre rejtély az itáliai hatóságok előtt is. A videón jól kivehetőek a járművek, tehát egész biztosan nem valamilyen vadászgépről, vagy meteorológiai léggömbről van szó.

Érdekes, és egyben elgondolkodtató, hogy mostanában egyre több hasonló felvétel kerül a nyilvánosság elé. Egyre több egykori, és jelenlegi politikai vezető beszél arról, hogy hamarosan nagy bejelentésre készülnek a földönkívüliekkel kapcsolatban. Talán lassan elérkezik az idő a nagy bejelentésre?

Az egyelőre kérdéses, hogy az emberek miképp is reagálnának arra a híre, ha a világ vezetői nyilvánosságra hoznák az UFO-król szóló ismereteiket. De az egész biztos, hogy tudományos berkekben is nagy port kavarna a hír.

Ha a legközelebbi naprendszerbe szeretnénk elutazni fénysebességgel is 4-5 év lenne az út. Persze ahhoz, hogy fénysebességgel tudjunk utazni, még nagyon messze állunk.

Articles You Might Like

Share This Article

További hasonlóan érdekes cikkek

Egyéb

MEGGYÚJTOTTA HALOTT MENYASSZONYÁT AZ ERŐSZAKOLÓS RÉM

A megyét rettegésben tartó férfi szexjáték közben ölhette meg saját szerelmét, majd hagyta elégni. Miután letöltötte büntetését, kegyetlenül megkínzott és megerőszakolt egy nőt. Ez még a sokat tapasztalt zsaruknak is sok volt. Mark Rice márciusban került szabadlábra, de azóta gyerekrablásért, szexuális erőszakért és súlyos testi sértésért máris letartóztatták – írja

Tovább a cikkre »
Egyéb

Félelmetes! Egy óra, ami megmutatja, hogy mikor halunk meg!

A mai világban annyi kütyü létezik már, de hogy egy ilyen órát kitaláljanak… erre soha nem gondoltunk volna! Ez a bizonyos szerkezet úgy lett kialakítva, hogy megmutassa a halálunk pontos idejét. A feltaláló, Fredrik Colting úgy gondolja, hogy ez azért jó, mert így minden egyes perc értelmet nyer az életben.

Tovább a cikkre »