Articles You Might Like

Share This Article

Felgyújtotta ötéves lányát, fejtetvek ellen küzdve

[dropcap]A 25 éves anya benzinbe áztatta lánya fejét, de az véletlenül begyulladt.[/dropcap]

Az Oklahoma államban élő Shana Suggs még január végén próbálta meg eltávolítani a lánya fején megtelepedett tetveket – írta a Tulsa World. A 25 éves nő a fürdőszobában locsolta le benzinnel a gyerek fejét. A helyi rendőrség szerint a helyiség megtelhetett benzingőzzel, amit a fürdőben lévő vízmelegítő lángja begyújtott, és a kislány haja lángra kapott.

Shana-Suggs(650x433)Shana Suggs – benzinnel öntötte le ötéves lányát, a fejtetvek ellen
Fotó: Pittsburg County Sheriff’s Office

A gyereket beborító lángokat Suggs barátja oltotta el, miután a sikolyokat hallva odarohant a fürdőszobához. A kislányt a pár egy közeli kórházba szállította, ahol megállapították, hogy a gyerek testének hatvan százalékán szenvedett másod- és harmadfokú égési sérüléseket. A lánynak azóta rémálmai vannak, és alvási zavarokkal küzd – mondta el a Tulsa Worldnek egy helyi rendőrtiszt.

Az anyát az eset után letartóztatták, és pár napja vádat emeltek ellene gyermekbántalmazás miatt. Suggs akár életfogytig tartó börtönbüntetést is kaphat, ha bűnösnek találják – közölte a NewsOn6. A nőnek augusztus 16-án kell megjelennie a bíróság előtt. A kislányt rokonoknál helyezték el.

forrás: hir24.hu

Articles You Might Like

Share This Article

További hasonlóan érdekes cikkek

Egyéb

BOTRÁNY! Rákellenes vitamint titkol a gyógyszeripar

World Without Cancer című kötetében az amerikai Edward Griffin leleplezi a titkot a B17 vitaminról, amelyet a gyógyszeripar régóta próbál eltitkolni és amely rákölő hatásáról már éve óta tudni lehet. Már bizonyított tény, hogy a B17 vitamin, más nevén laetril hamar megöli a rákos sejteket. A szerző több információt is

Tovább a cikkre »
Egyéb

Kislány az, vagy csak a fények játéka?!

Megmagyarázhatatlan parajelenségek egész sorát magába gyűjtő dossziét állított össze, és elemez egy, a téma szakértőiből álló skót bizottság. A tudományos munkatársak olyan fotók beküldésére buzdították a közönséget, melyeken állítólag szellemek jelentek meg. Az edimbourg-i tudományos parafesztiválra több száz fénykép érkezett, melyeket a téma világhírű szaktekintélyei vizsgálták meg. Az egyik vizsgált

Tovább a cikkre »
Egyéb

EINSTEIN LEVELE EGY DIÁKLÁNYHOZ, AKI AZ IMÁDKOZÁSRÓL KÉRDEZTE

Imádkoznak a tudósok? – tette fel a kérdést a múlt század harmincas éveiben egy hatodikos angol diáklány Albert Einsteinnek. A lány egy udvarias levélben kérdezte meg minden idők legismertebb tudósától, hogy imádkozik-e, mire legnagyobb meglepetésére, Einstein egy szintén egy udvarias levélben válaszolt. A levelezést Alice Calaprice tette publikálta “Kedves Einstein

Tovább a cikkre »